Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby wić się swoją praktykę gdy dochodowy biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą odkąd bólu do zysków w wysoce krótszym czasie oraz z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, zaś nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę podczas gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To natychmiast nie jest przeciwnie praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz obecnie na swoje barki całej odpowiedzialności w ciągu wytwarzanie przychodów. Możesz wziąć czas wolny i nadal mieć błogość ducha wiedząc, że Twoja praktyka działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, by najść jest przeobrazić własny kadra w całość marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest na odwrót menedżerami, tudzież istnieje istotna różność pomiędzy „przywództwem” i „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, kiedy dostać pewne rzeczy, w trakcie jak rząd kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli lecz „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz na odwrót „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz przywództwo a wizję, wtedy Twój całość staje się godziwy spośród TWOIM celem.

Będą kochać pracować w celu Ciebie natomiast zarabiać w celu Ciebie pieniądze, bo wiedzą, gdzie zmierzasz oraz chcą być tego częścią, bowiem to wpłynie również na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by zmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes odwzorowanie a poprawnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby chwytać się planu. Zamiast przeskakiwać z jednej okazji na drugą, pozwalają, iżby ich plan pracował w celu nich oraz przynosił nieugięty ruczaj pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy doświadczenie ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu niż szczęśliwi, że mogą odpłacić się wyższą cenę za umiejętności, wiedzę, kontakty i doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bowiem uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom oraz rodzinie.

Sekretem jest przemiana skupienia się na tym, tak jak ta jedna modus jest czata gwoli Ciebie vs. jaka jest walor LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, toż niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy pacjent wraca apiać tudzież kolejny raz tudzież odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl i rodziny.

Jest to długoterminowy rozwój staż na skroś relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego a drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przy użyciu chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak żeby płeć słaba wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy większość chirurgów, Twój doskonały projekt biznesowy byłby:

Prawie w każdym calu zarządzany za pośrednictwem Twój zespół
Zorganizowany zaś usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów a przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym razie dwukrotnie większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący wielkość tudzież konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę zaś elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który raz za razem towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia i / bądź która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy większa część chirurgów, twoja obecna świat dosyć nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają mało życia poza swoją praktyką, gdyż czują się nie mówiąc o kontrolą zaś martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów albo pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, ponieważ nie wiedzą, podczas gdy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, gdy sprawić, iżby ich wprawa pracowała dla nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto włość informacja … można ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie przedstawić każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce wnikliwie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, by uskutecznić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu natomiast ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój trwanie na zaawansowanie praktyki.