Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę podczas gdy rentowny biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od chwili bólu aż do zysków w o wiele krótszym czasie a z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, oraz nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To w tej chwili nie jest tylko praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz już na swoje pomocnik całej odpowiedzialności za robienie przychodów. Możesz ponieść czas wolny zaś w przyszłości posiadać spokój ducha wiedząc, iż Twoja rutyna działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, ażeby owładnąć jest przekuć osobisty załoga w całość marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od chwili silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest wręcz przeciwnie menedżerami, i istnieje istotna różność pomiędzy „przywództwem” oraz „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak osiągnąć pewne rzeczy, w czasie kiedy przywództwo kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli tylko „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz wręcz przeciwnie „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz przywództwo i wizję, w owym czasie Twój kompleks staje się nadający się spośród TWOIM celem.

Będą wielbić pracować dla Ciebie tudzież osiągać gwoli Ciebie pieniądze, albowiem wiedzą, dokąd zmierzasz zaś chcą być tego częścią, bo to wpłynie także na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, aby przeistoczyć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się znajdować się rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma mapa oraz dobrze przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów zaś dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby trzymać się planu. Zamiast pomijać z jednej okazji na drugą, pozwalają, ażeby ich mapa pracował w celu nich oraz przynosił żelazny rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej aniżeli szczęśliwi, że mogą odpłacić się wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bowiem uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem zaś opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom oraz rodzinie.

Sekretem jest przemiana skupienia się na tym, tak jak ta jedna sposób jest czata w celu Ciebie vs. jaka jest pozytyw LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, toż niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak pacjent wraca raz jeszcze zaś drugi raz tudzież odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl natomiast rodziny.

Jest owo długoterminowy awans praktyki na skroś relacje, natomiast nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego a drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pośrednictwem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak ażeby niewiasta wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy większa część chirurgów, Twój godny podziwu projekt biznesowy byłby:

Prawie w pełni kierowany za sprawą Twój zespół
Zorganizowany natomiast usystematyzowany
Wspaniałe miejsce pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów natomiast przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym razie dwa razy większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący format i konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę zaś elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto nagminnie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / bądź która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy większość chirurgów, twoja obecna rzeczywistość wcale nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają mało życia pomijając swoją praktyką, skoro czują się wyjąwszy kontrolą natomiast martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów ewentualnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, albowiem nie wiedzą, podczas gdy rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, iżby ich doświadczenie pracowała dla nich, w przeciwieństwie do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto włości wiadomość … wolno ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej zaś zainstalować sformalizowane systemy w środku swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie pokazać każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce dokładnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, żeby dokonać swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu natomiast ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój trwanie na postęp praktyki.