Sposoby na akwizycja produktów spośród Chin

W 2020 roku zupełny Ziemia został zamknięty spośród powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego tudzież gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego także Chiny nie pozwoliły zagranicznym klientom na wejście aż do kraju w celach biznesowych. Dlatego także możesz posiadać problemy spośród importem produktów z Chin. W tym artykule zamierzamy wspomóc Ci w imporcie produktów z Chin w środku pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz uniknąć niektórych powszechnych błędów w trakcie importowania produktów od chwili chińskich dostawców, takich jak Made in China tudzież Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie z poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz posłać do nas mejl spośród opisem przedmiotów, które chcesz wraz spośród kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci przesiać spośród różnych dostawców.
Możemy wesprzeć Ci odbyć http://www.doroz.eu z wykorzystaniem pełny proces. Dodatkowo, dodamy Cię aż do grupy, w której będziesz mógł omówić dosadnie spośród każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia i naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwa razy sprawdzić materiał, numer oraz zabarwienie produktów.
Możemy wyprawić Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w środku pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów badania możesz trwać szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu wręcz na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś miał błogostan ducha.
Po tym, podczas gdy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci meldunek jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane do Ciebie.
Możemy odciążyć Ci wyprawić płatność salda do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyekspediować płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór wypada aż do Państwa.

Wreszcie, będziemy także uzyskać kontenery ładunkowe dla Ciebie. Dlatego nie musisz się ambarasować o wysyłkę a dostawę, skoro wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest i zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre spośród usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci wykopać produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou natomiast przy innych dostawców w Chinach.

Możemy ulżyć w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC bądź usługi kontroli jakości
Możemy dać możliwość wskazówki dotyczące zakupów
Możemy pomóc w negocjacjach z dostawcami
Możemy sprawić sobie gwoli Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy odsiecz posprzedażowe oraz usługi

Możesz kalkulować na Morefar Global natomiast początek produktów z rynków hurtowych w Chinach. Mamy całość ekspertów, żeby poprowadzić Cię przy użyciu everyman ciąg procesu. Więc, możesz skontaktować się z nami, tak aby zwiększyć własny biznes.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)