Praktyki od momentu dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest owo książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, w jakim celu niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego do wielkiego… natomiast inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, jakkolwiek jest niejaki rozdział, kto jest w gruncie rzeczy apropos naszej branży, iż chciałem się poprzednio z wami podzielić natomiast nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, wszak oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji cyklicznie wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują z zewnątrz, jednak są naprawdę organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za sprawą długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej bądź szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre natomiast wielkie firmy podążały w środku przewidywalnym wzorcem budowania tudzież przebijania się, który wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, kiedy ciężkie kołowrót zamachowe; choć podczas gdy w tym momencie się rozkręci, nabiera rozpędu tudzież trafia w artykuł przełomowy, jaki staje się nie do zatrzymania oraz przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa zgodnie z innego schematu… pęk zagłady.

Zamiast skupiać impet, starają się wzgardzić bieg budowania oraz już przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, jakkolwiek krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bo nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, zatem próbują innej krótkoterminowej taktyki, żeby utrzymywać się natychmiastowe rezultaty zaś z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, oraz w tym momencie są w pętli zagłady tudzież zmierzają aż do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne praktyki gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse tudzież zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być może jest owo biznes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, ewentualnie katalogów, względnie mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za sprawą miesiąc ewentualnie dwa, nie podoba się wyniki, tedy skaczą z tego do innej strategii obiecując stanowić świętym Graalem.

Ale w żadnym razie nie pozostają dość długo, iżby być w użyciu jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta veto pacjenta kosmetycznego, kto byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, jeśliby umieścić plan w miejscu, żeby je pielęgnować, zatem dokładnie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, by wzdrygać się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji tudzież utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy a siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki tudzież dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie natomiast NIE zmieniają kierunku gwoli krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które wciąż się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani tudzież w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; odtąd określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą zaś budują ufność z tym pacjentem zanim spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od momentu pierwszego telefonu, jaki wykonują, ażeby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji natomiast dalszych działań. Dają pacjentowi doświadczenie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, aby powrócić, recenzja, odnoszą się natomiast użyczać na własnych platformach społecznych, tedy inni potencjalni pacjenci odkrywają cię a pokonać z wykorzystaniem swoje procesy, i oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się natomiast akcji na społecznych wobec tego więcej pacjentów poczynić to samo i ściśle mówiąc później a w gruncie rzeczy dalej.

Więc teraz masz tok i schemat, jaki buduje rozpęd, wobec tego masz niezmienny rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym wypadku nie było ważniejsze niż teraz, żeby Twoja biegłość działa jak dobrze naoliwiona maszyna, która przypuszczalnie przetrzymać burze konkurencji natomiast COVID i co popadnie innego przychodzi na nasz sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli mógłbyś posłużyć się z pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od czasu 20 lat a mogę zaoszczędzić Ci mnóstwo czasu, pieniędzy oraz kłopotów.