Praktyki od chwili dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, dlaczego niektóre firmy dokonują skoku odkąd dobrego aż do wielkiego… natomiast inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, jednakowoż jest jeden rozdział, kto jest ano apropos naszej branży, iż chciałem się przed spośród wami podzielić oraz nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, niemniej jednak oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji cyklicznie wyglądają podczas gdy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, przecież są w samej rzeczy organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przy użyciu długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej lub szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre zaś wielkie firmy podążały wewnątrz przewidywalnym wzorcem budowania natomiast przebijania się, który wymaga wysiłku, iżby się rozkręcić, podczas gdy ciężkie koło zamachowe; choć jak już się rozkręci, nabiera rozpędu oraz trafia w artykuł przełomowy, kto staje się nie aż do zatrzymania oraz przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa zgodnie z innego schematu… pętla zagłady.

Zamiast kumulować impet, starają się odrzucić bieg budowania i w tym momencie przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, tymczasem krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, dlatego że nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, skutkiem tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, tak aby być w użyciu natychmiastowe rezultaty oraz z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, zaś w tym momencie są w pętli zagłady zaś zmierzają do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne czy też przeciętne staż gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, kapitał zaś zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypadkiem jest to interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, lub mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za sprawą miesiąc albo dwa, nie podoba się wyniki, zatem skaczą z tego do innej strategii obiecując egzystować świętym Graalem.

Ale przenigdy nie pozostają wystarczająco długo, by otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, który byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, jeśliby umieścić mapa w miejscu, tak aby je pielęgnować, w następstwie tego dosłownie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi biegłość odnosząca sukcesy, żeby sterczeć się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji zaś utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy natomiast siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki zaś dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie natomiast NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które nieprzerwanie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani natomiast w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; później określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą zaś budują wiara z tym pacjentem zanim spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od pierwszego telefonu, jaki wykonują, żeby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji zaś dalszych działań. Dają pacjentowi sprawdzian WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, aby powrócić, recenzja, odnoszą się oraz użyczać na własnych platformach społecznych, ergo inni potencjalni pacjenci odkrywają cię oraz pokonać za pomocą swoje procesy, a oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się tudzież akcji na społecznych stąd więcej pacjentów poczynić to samo oraz nie inaczej później zaś ano dalej.

Więc w tym momencie masz przebieg tudzież schemat, kto buduje rozpęd, ergo masz niewzruszony pływ pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To zupełnie nie było ważniejsze aniżeli teraz, żeby Twoja wprawa działa kiedy przyzwoicie naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie uchować się burze konkurencji tudzież COVID zaś byle co innego przychodzi na własny sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśli mógłbyś skorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi odkąd 20 lat a mogę zaoszczędzić Ci bezmiar czasu, pieniędzy natomiast kłopotów.