Jak zwerbować potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypuszczalnie egzystować frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse i trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za sprawą drzwi, natomiast za bardzo wielu spośród nich nie zarezerwować z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przy użyciu 20 lat a pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, gwoli którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, iż możesz ten problem wystarczająco bez trudu poprawić, żeby podnieść swój wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co naprawdę no tak kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia zaś miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą zostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, gdy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy oraz chcą wzbudzić zazdrość obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce gdybać się lepiej – kropka! Wierzą, iż ulepszony wygląd sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą lecz wciąż odkryć odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami a rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz nadający się wynik, blisko minimalnym bólu natomiast dyskomforcie, tudzież iż jego egzystencja ulegnie poprawie.

Zajmujesz się ergo uczuciami. Pacjent porządny chce się głowić się wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, charakterystyczny a szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na zanim w charakterze na osobie i iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani spośród życzliwością tudzież szacunkiem i, bez ogródek mówiąc, jeżeli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od chwili Ciebie i Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, i oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać spośród Tobą a Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż możliwy pacjent poczuje się dobrze, ważny zaś komfortowy, natomiast także uchwycenie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od budowania rapportu w ciągu pierwszej ustalenia telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, ażeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, biegły natomiast przeszkolony w używaniu tonu głosu zaś strategicznych skryptów, ażeby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, o ile nie przypuszczalnie http://www.suchcicki.pl przebyć za sprawą recepcjonistę, zupełnie nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najpierw przedstawić, oraz później wyszkolić się imienia dzwoniącego, by mogła go bawić się za pośrednictwem skończony trwanie trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi tudzież sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi egzystować także wprawiony w zadawaniu konkretnych pytań zaś uzyskanie odpowiedzi od rozmówcy, który przenosi je do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, a potem przyrzeczenie ich, iż jest owo ogromnie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi egzystować także wprawiony w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu oddać go do nich.

Na przykład, dysponować recepcjonista konwersji wcześnie, oferując alternatywa dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są później dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mnóstwo czasu pośrodku tym, kiedy rozmówca dotarł aż do Ciebie, a tym podczas gdy być może Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą bez trudu ciągnąć postępowanie swoich konkurentów, którzy mogą umieścić agenda rozmówcy lepiej albo pogadać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego zaś ano dalej.

Wypełnij ów Chronos opóźnienia zaś pozostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w czasie jak oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się natknąć się się spośród tobą osobiście.

Na przykład, gdy ale wręcz zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą ewentualnie cyfrowo urzędowy pakiet informacyjny w celu pacjentów, jaki zawiera list od chwili Ciebie i odręczny postscriptum odkąd koordynatora pacjentów, który cieszy się na zebranie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na materia procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje a zdjęcie, biografię biura oraz personelu, zasady natomiast wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, żeby mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje oraz referencje od chwili innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami do konta Instagram, ażeby dojrzeć przedtem / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, w pewnym sensie w tym momencie Cię poznał i pozycjonuje Cię jak eksperta. W ten tryb pojawiają się one znacznie bardziej gotowy, by stwierdzić „tak” aż do Ciebie.