Jak pozyskać potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki być może być frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał zaś wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przez drzwi, jednak za bardzo wielu z nich nie zarezerwować spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przez 20 lat a pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ten tarapaty wystarczająco łatwo poprawić, tak aby zwiększyć osobisty dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co ściśle mówiąc właściwie kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia zaś miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, kiedy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy a chcą wzbudzić wrogość u starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce gdybać się lepiej – kropka! Wierzą, iż zdrowszy aparycja sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą tylko wykopać odpowiedniego chirurga, który im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami oraz rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz należyty wynik, przy minimalnym bólu zaś dyskomforcie, a że jego życie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się przeto uczuciami. Pacjent estetyczny chce się zachodzić w głowę wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, charakterystyczny natomiast szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na przed jak na osobie oraz iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani z życzliwością oraz szacunkiem i, wręcz mówiąc, jeśliby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od momentu Ciebie tudzież Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, oraz oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować z Tobą tudzież Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż ewentualny pacjent poczuje się dobrze, bieżący a komfortowy, a dodatkowo zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od chwili budowania rapportu w czasie pierwszej ustalenia telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, ażeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, obeznany i przeszkolony w używaniu tonu głosu oraz strategicznych skryptów, iżby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie przypuszczalnie http://www.suchcicki.pl odbyć przez recepcjonistę, w żadnym razie nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najpierw przedstawić, i w następnej kolejności nauczyć się imienia dzwoniącego, aby mogła go używać życia za sprawą zupełny trwanie trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi zaś sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi egzystować oraz wytrawny w zadawaniu konkretnych pytań oraz uzyskanie odpowiedzi odkąd rozmówcy, jaki przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich jak procedura, którą są zainteresowani, oraz następny poręka ich, iż jest to ogromnie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi istnieć oraz ocykany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu sprezentować go do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując alternatywa dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są później dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mrowie czasu pośrodku tym, podczas gdy rozmówca dotarł aż do Ciebie, oraz tym podczas gdy być może Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudności trwać nadal postępowanie swoich konkurentów, którzy mogą umieścić scenariusz rozmówcy lepiej względnie omówić spośród przyjaciółmi, którzy mówią im z niego zaś w istocie dalej.

Wypełnij ten okres opóźnienia a pozostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, podczas gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się zastać się z tobą osobiście.

Na przykład, jak nic bardziej błędnego zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą ewentualnie cyfrowo formalny plik informacyjny dla pacjentów, kto zawiera list od chwili Ciebie oraz odręczny dopisek od koordynatora pacjentów, kto cieszy się na konwent z nimi. Dołącz konkretne informacje na przedmiot procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy oraz zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady tudzież wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem aż do swojego kanału YouTube, by mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje a referencje od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami do konta Instagram, iżby ujrzeć zanim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi poczuć się tak, nieomal w tym momencie Cię poznał oraz pozycjonuje Cię w charakterze eksperta. W ten badania pojawiają się one wysoko z większym natężeniem gotowy, aby rzec „tak” do Ciebie.