Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię tudzież mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują rzeczywiście łatwo?

Czy zrezygnować? Czy przybyć na raz, i http://www.idzkowski.pl odtąd zrezygnować?

Wiesz, że tracisz co niemiara pieniędzy, bowiem nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, skutkiem tego twój pracownicy całkiem multum rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel może znajdować się zrobić, iżby przeobrazić te cenne wskazówki do płatnych procedur, jest dozwolone odkryć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba także byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje lecz wciąż po to, by NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest milszy sposób.

To wymaga różnych skryptów a zasób wiedzy dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, natomiast nawet tych, które uważasz za DEAD prowadzi.

Aby wspomóc Ci podmienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz wesprzeć temu zastanawiającemu się pacjentowi przesiać Ciebie ponad konkurencję, toteż działaj szybko.

Idź ponad wszystko, aby poczuli się komfortowo zaś ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą rodzicielka makeover, ale wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki powyżej swoimi dziećmi, na przestrzeni jak oni odzyskać, odszukać renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jakkolwiek zwlekają z powodu strachu, w związku z tym rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu natomiast o tym, kiedy niezwykle się cieszy, albowiem uwielbia swój http://www.barej.pl nieznany wygląd i żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie bądź w komputerze, które zostały zignorowane natomiast są w tym momencie uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, tak aby je powodować jest dojść aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, i w następnej kolejności wezwać ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie lub tej procedurze http://www.seczkowski.pl, aby ponownie przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna sposób była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno później miotać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, względnie wolno szkolić pracowników, ażeby przenieść mnogość więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.