Gorące, zimne natomiast ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, tak aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują no tak łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, natomiast http://www.idzkowski.pl później zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz co niemiara pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, w związku z tym twój personel dosyć mnóstwo rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel może znajdować się zrobić, żeby przeistoczyć te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, jest dozwolone odkryć utracone przychody.

Jeśli ty też byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje wręcz przeciwnie po to, żeby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest lepszy sposób.

To wymaga różnych skryptów tudzież zasób wiedzy w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci podmienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz ulżyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie ponad konkurencję, dlatego działaj szybko.

Idź nad wszystko, ażeby poczuli się komfortowo oraz ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą mama makeover, atoli wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki nad swoimi dziećmi, na przestrzeni kiedy oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, pomimo tego zwlekają spośród powodu strachu, w następstwie tego uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu natomiast o tym, kiedy wybitnie się cieszy, ponieważ uwielbia swój http://www.barej.pl dziewiczy aparycja tudzież żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie lub w komputerze, które zostały zignorowane oraz są chwilowo uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, żeby je powodować jest dojść do nich z serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, zaś po pewnym czasie zaprosić ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie względnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, ażeby znów przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna sposób była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone nadal rzucać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, ewentualnie jest dozwolone szkolić pracowników, żeby przenieść mnogość więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.