Definicja a korzyści spośród druku cyfrowego i hybrydowego

Drukowanie etykiet odnosi się aż do drukowania i reprodukcji niestandardowych wzorów, znaczków ewentualnie naklejek na różnych materiałach, takich kiedy papier, szkło, itd. Proces ów jest do zniesienia w środku pomocą różnych metod http://www.broncel.pl i daje różne wyniki dla każdego z nich. Proces ów jest do zniesienia aż do przeprowadzenia różnymi metodami oraz daje różne rezultaty dla każdego spośród nich. W tym celu osoby prywatne używają prasy aż do etykiet bądź drukarek, które drukują na samoprzylepnych materiałach etykietowych.

W tym artykule omówimy mechanizmy druku cyfrowego i hybrydowego.

Definicja

Druk cyfrowy, cyfrowa prasa periodyczna do etykiet, owo cyfrowy tok grawerowania obrazu na różnych podłożach medialnych w ciągłych rolkach etykiet. Nośnik, na którym drukuje się konieczny obraz, jest przepuszczany przez http://www.miasko.pl maszynę, dokąd obraz zostaje odciśnięty. Następnie jest jego osoba nawijany na istota rzeczy w środku pomocą druku „roll to roll”.

Z drugiej strony, druk hybrydowy, wykonywany za pomocą hybrydowej prasy do etykiet, stanowi fuzja różnych aspektów różnych typów pras aż do etykiet. Łączy w sobie siła analogowej zaś cyfrowej technologii druku. Łączy zdolność produkcyjna tudzież niezawodność druku fleksograficznego z możliwościami twórczymi, jakie daje nakład cyfrowy. Metoda ta polega na połączeniu najlepszych cech tego rodzaju, żeby umożliwić wymaganą funkcję.

Zalety druku cyfrowego

Łatwa dostępność: Metoda druku cyfrowego wymaga, żeby wzorzec etykiety był przechowywany na komputerze. Pozwala to na dopuszczenie do niego w każdej chwili tudzież na żądanie.
Szybki okres realizacji: Ta postępowanie redukuje czy też eliminuje http://www.putkowski.pl wymagane czynności wstępne, przyspieszając skończony przebieg drukowania.
Bezproblemowe wprowadzanie zmian: Ponieważ projekty etykiet są przesyłane zaś dostępne na komputerach, wprowadzanie zmian oraz aktualizacji w projektach jest bardzo łatwe z powodu serii nieskomplikowanych czynności.

Wysoka jakość: Druk liczbowy zapewnia najwyższą postać pracy w sąsiedztwie zachowaniu spójnych kolorów tudzież obrazów. W tej metodzie żadne szczegóły projektu nie zostają pominięte. Mogą one obejmować odcienie, kody kreskowe, styl i format czcionki zaś inne pieniądz zdawkowy szczegóły.

Korzyści płynące spośród druku http://www.faltyn.pl hybrydowego

Zaawansowany połączenie użytkownika: Druk hybrydowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, aby zharmonizować swoje nakłady. Pracują one z zrozumiałymi operacjami na ekranie dotykowym natomiast programowalnymi ustawieniami.
Różnorodność opcji: Ta tryb pozwala na zmiany oraz możliwość różnych opcji kolorystycznych, szerokości wstęgi, urządzeń lakierniczych zaś powlekania wstępnego.
Solidna konstrukcja: Druk hybrydowy posiada klasyczne cechy wytrzymałościowe drukarek cyfrowych zaś pras fleksograficznych, integrując natomiast ulepszając je w ramach kompaktowej obudowy druku. Mają płynne przejście między projektem, drukiem natomiast układem i są trwałe http://www.ficon.pl, wymagające minimalnej konserwacji.
Większa elastyczność: Ta metoda jest przeznaczona do wielu zastosowań natomiast może stanowić rozszerzona o kolory zza zakresu CMYK. Pozwala na pomnożenie wyglądu etykiety a dodanie specjalnych atramentów aż do linii produkcyjnej.
Szybkość procesu: Druk hybrydowy obejmuje szybką pracę i działanie, co skutkuje zwiększeniem produkcji w krótkim czasie.