Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny a odwagi, ażeby zobaczyć, gdzie są problemy a przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie można zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz również przeżuwać http://www.foit.pl głowy w piasek tudzież sprawiać tego, co wiecznie robiłeś, bowiem zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów zaś zysków? Czy wiesz, jednakowoż przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, azali jest byt innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o ewentualnie nie uprzedni skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, ażeby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej staż a Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” czy też „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, jednakowoż jesteś ustawiony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych natomiast chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą eksplorować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą dosięgać wzrokiem Twoje zdjęcia i filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spoglądać Twój pląsy na TikTok – żartując, jakkolwiek wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewertować Twoją stronę internetową spośród dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz w związku z tym strategii tworzenia natomiast dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą istnieć potencjalni pacjenci, by wydostać ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o bez liku za drogie, żeby robić dobrą prasę dzisiaj oraz nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, jak dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym razie nie zapytał dzwoniącego, w który tryb dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane pierwocina skierowania, gdyż platforma komputerowy nie pozwolił jej kontynuować bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste obręb na formularzu przyjęcia pacjenta zaś nikt go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, podczas gdy zapytany za pośrednictwem telefon, jakkolwiek potem, jak odwiedza http://www.zdancewicz.pl natomiast staje się w wyższym stopniu komfortowe, niewiasta otwiera się, że ano owo był przyjaciel, jaki skierował ją w rzeczy samej ona googled ciebie, poszedł aż do witryny, a następny IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie rozpoznawać na internetowych prowadzi, bo są one zbyt zajęci albo nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, skutkiem tego po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy personel praktyki eksplorować dni potem oraz do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci w tej chwili osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak zwierzchni ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, więc powinno się systemu, by skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy chory ma spośród praktyką jest brane zbyt nieco w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci przenigdy nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeśli nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, by stanowić postrzegane jak najlepsze, pomimo tego nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, przypuszczalny pacjent sprawdził swoją stronę internetową natomiast jest podekscytowany, żeby związać się spośród tobą, aliści dalej zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dochrapać się automatyczną sekretarkę ewentualnie irytujące drzewo telefoniczne lub bierny recepcjonista, jaki nie przeszkadza wiązadło z rozmówcą.

Mój całokształt i ja robimy mystery shopping od ponad 20 lat tudzież oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa przypuszczalnie wykorzystać z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I owszem dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą stanowić monitorowane, skrypty muszą znajdować się przestrzegane zaś zadłużenia musi być w miejscu, ergo everyman aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.