Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś ustalony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny tudzież odwagi, tak aby zobaczyć, gdzie są problemy tudzież przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie można przywrócić do równowagi tego, czego się nie wie. Nie możesz też karmić http://www.foit.pl głowy w piach oraz sprawiać tego, co furt robiłeś, dlatego że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię odkąd większej liczby pacjentów a zysków? Czy wiesz, azaliż tylko zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, azali jest cokolwiek innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o ewentualnie nie dotychczasowy skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, iżby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki zaś Twoich przychodów, aby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” czy też „nie” na poniższe pytania, tak aby sprawdzić, jednakowoż jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych a chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą śledzić Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spozierać Twoje zdjęcia oraz filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spoglądać Twój taniec na TikTok – żartując, jednakże wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą spenetrować Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz w następstwie tego strategii tworzenia oraz dystrybucji treści wszędzie tam, gdzie mogą stanowić potencjalni pacjenci, ażeby wydobyć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o dużo w środku drogie, żeby naklejać plakat dzień dzisiejszy tudzież nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą istnieć niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista nigdy nie zapytał dzwoniącego, w kto metoda dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane zarzewie skierowania, ponieważ architektura komputerowy nie pozwolił jej kontynuować bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste zakres na formularzu przyjęcia pacjenta a pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, jak zapytany z wykorzystaniem telefon, jednakowoż potem, podczas gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl oraz staje się w wyższym stopniu komfortowe, płeć słaba otwiera się, że faktycznie to był przyjaciel, jaki skierował ją nie inaczej płeć piękna googled ciebie, poszedł aż do witryny, zaś później IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie rozpoznawać na internetowych prowadzi, ponieważ są one za bardzo zajęci albo nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, z tej przyczyny po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy załoga staż próbować dni w przyszłości oraz aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna czy też ich konkurenci natychmiast osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak najważniejszy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, ergo należy systemu, by skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne prawdopodobny chory ma spośród praktyką jest brane za bardzo trochę w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci przenigdy nie zamierzają się z Tobą spotkać, o ile nie mogą nie trafić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, by być postrzegane w charakterze najlepsze, atoli nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, potencjalny pacjent sprawdził swoją stronę internetową tudzież jest podekscytowany, aby zgrupować się spośród tobą, aliści w przyszłości zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dochrapać się automatyczną sekretarkę bądź irytujące drewno telefoniczne ewentualnie apatyczny recepcjonista, który nie przeszkadza spaw spośród rozmówcą.

Mój zespół oraz ja robimy mystery shopping odkąd ponad 20 lat oraz oto, co wiem na pewno… KAŻDA biegłość prawdopodobnie posłużyć się spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I owszem dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą istnieć monitorowane, skrypty muszą stanowić przestrzegane a obciążenia musi istnieć w miejscu, ergo everyman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.