Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, kiedy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska oraz adresy list elektroniczny ludzi, których znasz sam w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu e-mail od chwili Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz poza tym wyprawić je bez owijania w bawełnę do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny aż do tego, na który patrzysz teraz, jednakowoż śledzony do Ciebie, wobec tego dostaniesz zadłużenie w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną zaś tak dalece prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz miał 24/7 dopuszczenie do REAL TIME REPORTING na wszystkich wleźć na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, natomiast wszystkich aktywnych klientów, wespół z pełnym raportowania zespołu, wybierane za pomocą warstwę (1 do 5), zaś wszystkie poprzednie i istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz proch i informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak przeto możesz posłać do nich poczta elektroniczna a wykopać ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy i dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), w gruncie rzeczy dlatego możesz wysłać aż do nich e-mail tudzież oznajmić ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę wyprawić jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą błyskawicznie dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz już zacząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest oddział „Zaproszenia” a podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, spośród którymi miałeś w tej chwili uprzednio kontakt. Możesz dodatkowo kupować opt-in listy list elektroniczny w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy przymykać oko Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej natomiast długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez dyspozycja zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, poprzez które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline przypuszczalnie być ważnym źródłem informacji gwoli networkingu i konceptualizacji sposobów na eskalacja swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój agregat składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie przy użyciu Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje w środku zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, ergo wiecznie masz najnowsze wiedza dostępne 24/7.

Jak mogę świętować banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał za każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę zapracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję wewnątrz każdą sprzedaż skierowaną za pomocą Twój hiperłącze partnerski do 5 layers deep.

Jak raz za razem będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, pod warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną dawka wypłat. Najniższy minimalny zakres wypłaty, kto możesz przebrać owo $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana dzięki Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż do momentu, kiedy Twoje saldo spełni wybrane za pomocą Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego czy też PayPal.

Czy mogę przeobrazić sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji tudzież minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odnośnik Preferowana Prowizja w pobliżu lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska i adresy list elektroniczny osób, które znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną informacja poczta elektroniczna od Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je wręcz do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, który będzie analogiczny do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, ergo masz kredyt gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz sprawiać prowizje za zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, gdyby Twoje bilans prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, kiedy bilans spełni wybrane minimum.