Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska oraz adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna od chwili Ciebie, jaki skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz poza tym wyekspediować je dosadnie do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, przecież śledzony aż do Ciebie, w następstwie tego dostaniesz kredyt dla wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną oraz jak dużo prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz proch 24/7 admitancja aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wpakować się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, i wszystkich aktywnych klientów, społem z pełnym raportowania zespołu, wybierane przez warstwę (1 aż do 5), zaś wszystkie poprzednie a istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz miał oraz informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak z tej przyczyny możesz wyprawić do nich e-mail tudzież znaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy plus dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), faktycznie w następstwie tego możesz posłać do nich poczta elektroniczna oraz oznajmić ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą szybko dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tej chwili nawiązać budowę swojego serwisu.

Co owo jest dział „Zaproszenia” a gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny egzystować osoby, spośród którymi miałeś w tej chwili uprzednio kontakt. Możesz dodatkowo nabywać opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy tolerować Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej i długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, poprzez które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline może znajdować się ważnym źródłem informacji w celu networkingu a konceptualizacji sposobów na rozwój swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój kompleks składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie przy użyciu Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, dlatego furt masz najnowsze wiedza dostępne 24/7.

Jak mogę bawić się banerów?

Banery pozwalają Ci na położenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse za każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę wyrobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję wewnątrz każdą sprzedaż skierowaną przy użyciu Twój odnośnik partnerski aż do 5 layers deep.

Jak nagminnie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca bądź wcześniej, pod spodem warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną ilość wypłat. Najniższy mini zakres wypłaty, który możesz wyselekcjonować owo $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana przy użyciu Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje saldo spełni wybrane za sprawą Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego bądź PayPal.

Czy mogę zmienić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji tudzież minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja w pobliżu lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska oraz adresy mejl osób, które znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość list elektroniczny od momentu Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wysłać je wprost do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie podobny do tego, na kto patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, więc masz zadłużenie gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz wykonywać prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, jeśli Twoje bilans prowizji spełnia wybraną dzięki Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna wolumen wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, kiedy saldo spełni wybrane minimum.