7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjęcie urodzinowe jest powyżej pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia i najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną oraz bolesny kupa torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, niemniej jednak co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki niegodziwość marnować te pięknych błyszczących prezentów torby za pomocą gniecenie one tudzież wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich apiać miast tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa albo czasopisma
Każdy chce dysponować pierwsze przeświadczenie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je układać w stos? Ułatw sobie funkcja układania dzienników, wykorzystując kolejny raz papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na prasa periodyczna lub czasopisma. Dzienniki a czasopisma mogą egzystować schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą jest dozwolone elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie trzeba obecnie gonić dziennika ani martwić się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby w charakterze „dzisiejszy papier” i „stare papiery” zaś załatwić swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi z reguły używają modnej torby na lunch do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba częstokroć http://www.garski.eu przychodzi aż do domu smrodliwy zaś poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny lunch w papierową torbę, zaś później umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu i być może istnieć usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin względnie okładek na lunch, ażeby odskoczyć niechlujnej torby na posiłek w porze południowej i cieszyć się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, iżby kupić apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny itp. Umieść je w torbie tudzież oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na akcesoria piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi dysponować stacjonarną torbę. Tak, podczas gdy nadejdzie czas, nie można sprowadzić domu do górska kraina nogami w celu nożyczek, zszywek lub taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie podczas gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, wstążka klejąca, klej, linia itp. zaś umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi i małe dzieci, które częstokroć chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, ażeby mieli do nich prosty dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, żeby dać możliwość im odczytanie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną przez ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki aż do nosa do następnej, krawaty do trzeciej oraz w rzeczy samej dalej. Oznacz je starannie, tak aby przynieść ulgę Ci dosięgnąć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz natychmiast grzebać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa względnie krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, tudzież równolegle utrzymywać się zorganizowanym? Tutaj na wybawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie podczas gdy kluski do zębów, mydło, krem do golenia oraz szczotka itp. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku tudzież nie zepsują ubrań, nawet gdyby się rozleją. Utrzymuje kilka zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą chwytać twój hulać bety a hamować one od chwili dostawać mieszający z świeżą odzieżą.